Curse de autocar Cernatu de Sus - Frumoasa BC BC

Călătorește zilnic între Cernatu de Sus și Frumoasa BC BC cu Lazar Trans Neamt.

Cel mai ieftin bilet75 lei
Cel mai rapid autocar3h 29min
Distanță168 km
Curse zilnice1
Prima cursă17:00
Ultima cursă17:00

Dintre partenerii Autogari.RO care efectuează transport de la Cernatu de Sus la Frumoasa BC BC, amintim:

Lazar Trans Neamt

Servicii de transport oferite între Cernatu de Sus și Frumoasa BC BC:

Lazar Trans Neamt
Notă
4.57
Curse 1 ×
Distanță 168 km
Durată 3h 29min
Zile
LMMJVSD
Preț
Pensionari
75 lei
37.5 lei
Politică anulare 24 ore

Stațiile de plecare din Cernatu de Sus către Frumoasa BC BC

La adresa
Plecări / Sosiri
Deservită de:
Lazar Trans Neamt

Înapoi la curse:

Afișează toate cursele Cernatu de Sus - Frumoasa BC BC de:

Cursele Cernatu de Sus - Frumoasa BC BC

  • Lazar Trans Neamt Lazar Trans Neamt
    Cernatu de Sus
    Frumoasa BC BC
    17:00
    20:29
    75lei

Unde au mai călătorit alții?

x41103

A aparut o eroare. Am luat la cunostinta. Reveniti un pic mai tarziu.