Curse de autocar Codlea - Tudor Vladimirescu GL GL

Călătorește zilnic între Codlea și Tudor Vladimirescu GL GL cu Trans Olteanu Tour.

Cel mai ieftin bilet lei
Cel mai rapid autocar5h 04min
Distanță268 km
Curse zilnice1
Prima cursă05:15
Ultima cursă05:15

Dintre partenerii Autogari.RO care efectuează transport de la Codlea la Tudor Vladimirescu GL GL, amintim:

Trans Olteanu Tour

Servicii de transport oferite între Codlea și Tudor Vladimirescu GL GL:

Trans Olteanu Tour
Notă
4.78
Curse 1 ×
Distanță 268 km
Durată 5h 04min
Zile
LMMJVSD
Preț
Politică anulare 24 ore

Stațiile de plecare din Codlea către Tudor Vladimirescu GL GL

Centru
Plecări / Sosiri
Deservită de:
Trans Olteanu Tour

Înapoi la curse:

Afișează toate cursele Codlea - Tudor Vladimirescu GL GL de:

Cursele Codlea - Tudor Vladimirescu GL GL

  • Trans Olteanu Tour Trans Olteanu Tour
    Codlea
    Tudor Vladimirescu GL GL
    05:15
    10:19
    175lei