Curse de autocar Făgăraș - Palazu Mare

Sunt 9 minivanuri care călătoresc zilnic între Făgăraș și Palazu Mare operate de JetCab.

Cel mai ieftin bilet lei
Cel mai rapid autocar7h 14min
Distanță440 km
Curse zilnice9
Prima cursă00:00
Ultima cursă22:30

Dintre partenerii Autogari.RO care efectuează transport de la Făgăraș la Palazu Mare, amintim:

JetCab

Servicii de transport oferite între Făgăraș și Palazu Mare:

JetCab
Notă
4.82
Curse 9 ×
Distanță 440 km
Durată 7h 14min
Zile
LMMJVSD
Preț
Politică anulare 24 ore

Stațiile de plecare din Făgăraș către Palazu Mare

Peco OMV (iesirea spre Brasov)
Tudor VladimirescuPlecări / Sosiri
Deservită de:
JetCab

Înapoi la curse:

Afișează toate cursele Făgăraș - Palazu Mare de:

Cursele Făgăraș - Palazu Mare

  • JetCab
    Fagaras
    Palazu Mare
    00:00
    07:44
  • JetCab
    Fagaras
    Palazu Mare
    04:00
    11:14
  • JetCab
    Fagaras
    Palazu Mare
    06:00
    13:44
  • JetCab
    Fagaras
    Palazu Mare
    08:00
    15:44
  • JetCab
    Fagaras
    Palazu Mare
    10:00
    17:14
  • JetCab
    Fagaras
    Palazu Mare
    12:00
    19:14
  • JetCab
    Fagaras
    Palazu Mare
    15:00
    22:14
  • JetCab
    Fagaras
    Palazu Mare
    20:30
    04:14
  • JetCab
    Fagaras
    Palazu Mare
    22:30
    05:44