Curse de autocar Piscu - Miercurea Sibiului

Călătorește zilnic între Piscu și Miercurea Sibiului cu Trans Olteanu Tour.

Cel mai ieftin bilet lei
Cel mai rapid autocar7h 49min
Distanță507 km
Curse zilnice1
Prima cursă14:20
Ultima cursă14:20

Dintre partenerii Autogari.RO care efectuează transport de la Piscu la Miercurea Sibiului, amintim:

Trans Olteanu Tour

Servicii de transport oferite între Piscu și Miercurea Sibiului:

Trans Olteanu Tour
Notă
4.78
Curse 1 ×
Distanță 507 km
Durată 7h 49min
Zile
LMMJVSD
Preț
Politică anulare 24 ore

Stațiile de plecare din Piscu către Miercurea Sibiului

Vulcanizare
Str principalaPlecări / Sosiri
Deservită de:
Trans Olteanu Tour

Înapoi la curse:

Afișează toate cursele Piscu - Miercurea Sibiului de:

Cursele Piscu - Miercurea Sibiului

  • Trans Olteanu Tour Trans Olteanu Tour
    Piscu
    Miercurea Sibiului
    14:20
    22:09
    255lei