Curse de autocar Pufești - Cluj Napoca

Călătorește între Pufești și Cluj Napoca cu GENESE TRANSPORT.
Cumpără biletul tău Pufești - Cluj Napoca pentru doar 170 lei, fără comisioane sau taxe suplimentare, de la .
Pentru transfer la aeroport, vezi Pufești - Cluj Napoca Aeroport

Cel mai ieftin bilet170 lei
Cel mai rapid autocar6h 48min
Distanță759 km
Curse zilnice1
Prima cursă06:42
Ultima cursă06:42

Dintre partenerii Autogari.RO care efectuează transport de la Pufești la Cluj Napoca, amintim:

GENESE TRANSPORT

Servicii de transport oferite între Pufești și Cluj Napoca:

GENESE TRANSPORT
Notă
4.85
Curse 1 ×
Distanță 759 km
Durată 6h 48min
Zile
LMMJVSD
Preț
170 lei
Politică anulare 24 ore

Stațiile de plecare din Pufești către Cluj Napoca

Statie Pufesti
Plecări / Sosiri
Deservită de:
GENESE TRANSPORT

Înapoi la curse:

Afișează toate cursele Pufești - Cluj Napoca de:

Cursele Pufești - Cluj Napoca

  • GENESE TRANSPORT GENESE TRANSPORT
    Pufesti
    Cluj Napoca
    06:42
    13:30
    170lei