Curse de autocar Țigmandru - Hanu Conache

Călătorește zilnic între Țigmandru și Hanu Conache cu Trans Olteanu Tour.

Cel mai ieftin bilet lei
Cel mai rapid autocar6h 23min
Distanță479 km
Curse zilnice1
Prima cursă03:50
Ultima cursă03:50

Dintre partenerii Autogari.RO care efectuează transport de la Țigmandru la Hanu Conache, amintim:

Trans Olteanu Tour

Servicii de transport oferite între Țigmandru și Hanu Conache:

Trans Olteanu Tour
Notă
4.78
Curse 1 ×
Distanță 479 km
Durată 6h 23min
Zile
LMMJVSD
Preț
Politică anulare 24 ore

Stațiile de plecare din Țigmandru către Hanu Conache

Statie scoală
Plecări / Sosiri
Deservită de:
Trans Olteanu Tour

Înapoi la curse:

Afișează toate cursele Țigmandru - Hanu Conache de:

Cursele Țigmandru - Hanu Conache

  • Trans Olteanu Tour Trans Olteanu Tour
    Tigmandru
    Hanu Conache
    03:50
    10:14
    205lei